meta name="resource-type" content="document">
Systemvaruhusets vision är att revolutionera branschen och för att lyckas med det så måste vi dela med oss av vår kunskap. Det gör vi genom vår kursverksamhet. 29-30:e januari höll vi vår första kurs i den nya lokalen och eleverna var nöjda vilket syntes i kursutvärderingarna. Vill ni veta mer om Systemvaruhusets kurser, kontakta Andreas Hägglund. En sammanställning av kursutvärderingarna hittar ni nedan. 1 är lägsta betyg och 5 högsta.




* Vid frågan ang. kursens tempo så läses stapeln som att betyget 5 är att tempot var för högt, och betyget 1 att tempot var för lågt.
** Vid frågan ang. andelen teori så läses stapeln som att betyget 5 var för mycket teori och betyget 1 att det var för litet teori.
*** Vid frågan ang. om deltagaren skulle rekommendera kursen för andra så betyder betyget 5 att deltagaren rekommenderar kursen.





































































